• Vážení rodičia budúcich prvákov!

Zápis do 1. ročníka sa uskutoční dňa 17. apríla 2024 v čase od 13:00 do 17:00 hod.

Zapisujú sa deti narodené od 1.9.2017 do 31.8.2018 a deti, ktoré mali v minulom školskom roku  odklad školskej dochádzky.

Zápis bude prebiehať:

• za prítomnosti zákonných zástupcov spolu s dieťaťom

• na zápis je potrebné priniesť rodný list a občiansky preukaz zákonných zástupcov

Postup pri zápise detí na základnú školu bude nasledovný:

• vyplnením a odoslaním elektronickej prihlášky vopredktorá je zverejnená na  stránke školya to najneskôr  16. apríla 2024

Škola si prihlášku vytlačí a v čase zápisu ju zodpovedný zamestnanec skontroluje so zákonnými zástupcami dieťaťa priamo v škole, následne ju rodičia (zákonní zástupcovia podpíšu).

Rodičia, ktorí nemajú možnosť vyplniť elektronickú prihlášku:

• vypíšu elektronickú prihlášku priamo na zápise v škole

Prihláška musí byť podpísaná obidvoma rodičmi.

Ak nemôžu prísť k zápisu obaja zákonní zástupcovia, môžete si prihlášku vytlačiť dopredu a priniesť podpísanú oboma zákonnými zástupcami.

Ak sa zákonní zástupcovia dohodli, že všetky písomnosti týkajúce sa prijímania dieťaťa na základné vzdelávanie bude podpisovať  len jeden, vypíšte písomné vyhlásenie:

Pisomne__vyhlasenie_dohoda_zakonnych_zastupcov.rtf

Prihláška žiaka do 1.ročníka (v elektronickej podobe) je  sprístupnená tu:

Prihláška na zápis do 1. ročníka ZŠ

Pozvanka_zapis_2024.pdf