•

Dieťa sa prijíma do ŠKD na základe písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa.

Dieťa sa odhlasuje z ŠKD na základe písomnej žiadost zákonného zástupcu dieťaťa najneskôr 3 dni pred ukončením daného mesiaca.

Žiadosť o odpustenie príspevku spolu s dokladom o poberaní dávok predkladá zákonný zástupca dieťaťa  do PODATEĽNE - Obecný úrad Ľubeľa.

Mesačný príspevok, ktorým prispieva zákonný zástupca dieťaťa na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou ŠKD je určený zriaďovateľom vo výške 10,00 €.

Príspevok sa platí nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi v klube. Ak zákonný zástupca odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku.
      Príspevok v školskom klube detí sa neuhrádza za dieťa, ak zákonný zástupca dieťaťa o to písomne požiada zriaďovateľa a predloží mu doklad o tom, že je poberateľom dávky v hmotnej núdzi a príspevkov k dávke v hmotnej núdzi.

Ak zákonný zástupca dieťaťa neuhradí poplatok ŠKD do 10. dňa príslušného kalendárneho mesiaca a neurobí tak ani pri upozornení na omeškanie, riaditeľ školy môže rozhodnúť o vylúčení dieťaťa z ŠKD.

Spôsob úhrady príspevku:

• poštovou poukážkou typu U (získate na pošte)
      • prevodom z bankového účtu

Údaje o prijímateľovi:                 Základná škola s materskou školou Ľubeľa
      Číslo účtu: 8109658005
      Kód banky: 5600
      Variabilný symbol: 223002
      Konštantný symbol: 0308
      Suma príspevku na 1 dieťa: 10,00 € mesačne
      Termín splatnosti: 10. deň príslušného klalendárneho mesiaca
      Správa pre prijímateľa: škd, meno a priezvisko, trieda

Tlačivá